o Rotho
O ROTHO

O Rotho

Rotho Babydesign jest częścią szwajcarskiego koncernu ROTHO, który jest jednym z wiodących producentów wyrobów plastikowych dla domu i biura w centralnej Europie. Firma ta osiągnęła doskonałą pozycję na rynku dzięki innowacyjnym produktom, bardzo wysoko ocenianym przez klientów. Przysłowiowa szwajcarska jakość (znak SWISS MADE) odgrywa dla Rotho kluczową rolę.

Wysoko wykwalifikowany personel, tradycja i wypracowana pozycja na rynku pozwalają firmie na uzyskanie przewagi nad konkurencją.

Nowoczesny klient wybiera produkty porównując ich cenę i jakość. Dlatego Rotho stawia największy nacisk na ekstremalnie wysoki standard i doskonałą jakość. Rotho posiada od 1996 stale odnawiany certyfikat ISO 9001. W związku z tym specjaliści do spraw jakości opracowują mnóstwo systemów, procesów i auditów produktów, by mieć pewność, że produkty oznaczone SWISS MADE wyróżniają się jakością na najwyższym poziomie.

Motto Rotho Babydesign GmbH brzmi „Wszystko co najlepsze dla dzieci i rodziców”

Rotho Babydesign GmbH, którego siedziba jest w St. Blasin produkuje specjalnie dla dzieci i rodziców spełniając ich najwyższe wymagania.

Główne działy Rotho Babydesign to: Pielęgnacja, Karmienie, Bezpieczeństwo, Zabawki i Akcesoria. Produkty dostępne są w specjalistycznych sklepach, supermarketach, aptekach, drogeriach i sprzedaży internetowej w Niemczech. Na rynku międzynarodowym markowe produkty Rotho sprzedawane są przez wybranych partnerów w ponad 25 krajach.

Skoncentrowanie się na pragnieniach klientów.

W swoich działaniach firma kieruje się przede wszystkim pragnieniami i życzeniami klientów: zgodnie z mottem „wszystko co najlepsze dla dzieci i rodziców” produkuje najwyższej jakości produkty, wykorzystując nowoczesne technologie.

Ponieważ to są nasze dzieci – jakość to nasz obowiązek.

Firma jest przekonana, że jakość produktów zależy od 3 zasadniczych parametrów:

  1. wysoki wskaźnik jakości
  2. konsekwentna kontrola jakości
  3. ciągłe praca nad poprawą jakości
Zgodnie z tymi założeniami tworzą najbardziej ekskluzywne w Niemczech produkty do pielęgnacji dzieci takie jak: wanienki, nocniki, nakładki na ubikację oraz podesty.

Wyroby które są produkowane zagranicą na zlecenie Rotho Babydesign podlegają bardzo rygorystycznym pomiarom i monitoringowi zgodnie z najnowszymi wymaganiami Unii Europejskiej.

Cechy jakościowe.

Kluczowe znaczenie dla jakości produktów ma surowiec i oczywiście technika produkcji, która może ostatecznie zapewnić optymalne uformowanie produktów. Dzięki zastosowanej technice firma jest w stanie wytwarzać produkty o wyjątkowej wytrzymałości i stabilności.

Jakość wykończenia szczególnie w obszarze karmienia w połączeniu z możliwością zmywania w zmywarce i używania w mikrofalówce, zapewniają całkowite bezpieczeństwo i utrzymanie w doskonałej czystości. Wszystkie produkty służące do karmienia są absolutnie wytrzymałe na wstrząsy i wykonane z nietłukących materiałów, co jest bardzo ważne w produktach, których używa się do karmienia lub których dzieci używają do samodzielnego jedzenia i picia. Z tego samego powodu wszystkie materiały, które są wkładane do ust albo mają kontakt ze skórą dziecka są nie tylko wolne od bisfenolu-A ale są wykonane z bezpiecznych dla podniebienia, miękkich materiałów.

Nasze najwyższej jakości produkty powodują, że dzieci mogą rosnąć zdrowo i spokojnie.

Ochrona środowiska.

Rotho czuje się szczególnie odpowiedzialne za środowisko. Dlatego zawsze ma na uwadze zachowanie harmonii pomiędzy ekologią i ekonomią produkcji. Nadrzędnym celem firmy w obszarze ochrony środowiska jest unikanie zanieczyszczenia środowiska poprzez ograniczanie odpadów, na tyle na ile jest to możliwe.

Wyślij zapytanieSprawdź aktualnościZobacz jakie konkursy czekają na Ciebie
Polityka prywatności | design & code by: www.stronynamiare.pl